Nabíjení elektromobilů Škoda

Usnadněte si nabíjení svého elektromobilu, ať už jste doma nebo na cestách

Dostupné nabíjení je klíčovým předpokladem pro pořízení elektromobilu. Připravili jsme pro vás proto celou řadu produktů a služeb, které vám usnadní nabíjení doma, ve vaší firmě nebo u veřejné nabíjecí stanice.

Služby eMobility

Zkontrolujeme elektrickou instalaci u vás doma nebo ve firmě a pomůžeme vám vybudovat nabíjecí infrastrukturu na míru vašim potřebám. Vybrat si přitom můžete mezi balíčky služeb S, M nebo L, které se liší svým rozsahem. Tyto služby jsou dostupné jak soukromým zákazníkům, tak firmám.

Balíček S

Základní balíček S zahrnuje kontrolu jističe a elektrické infrastruktury (Home Check) včetně návrhu možného řešení pro nabíjení. Pro snadnější nabíjení je zákazníkům v rámci balíčku k dispozici také aplikace MyŠkoda a karta Powerpass.

Balíček M

Balíček M je určen zákazníkům, kteří vyžadují vyšší nabíjecí výkon. Zahrnuje balíček S a navíc také domácí nástěnnou nabíječku (tzv. wallbox) Škoda iV Charger ve variantě Connect nebo Connect+. Součástí balíčku je rovněž odborná instalace wallboxu na adrese zákazníka.

Balíček L

Nejrozsáhlejší balíček L je určen zákazníkům se zájmem o komplexní řešení energetické soběstačnosti nebo klientům s rozsáhlým elektrifikovaným vozovým parkem. Zahrnuje balíček M a navíc také energetické úložiště, pomoc s návrhem fotovoltaické elektrárny nebo poradenství v oblasti dotačních titulů.

Obraťte se na nás a my vám nezávazně doporučíme vhodné řešení pro nabíjení vašeho elektromobilu a v případě vašeho zájmu pomůžeme s jeho realizací.

Snadné nabíjení s Powerpass

Služby Powerpass jsou určené soukromým zákazníkům. Díky nim můžete nabíjet snadno a rychle po celé Evropě u většiny veřejných poskytovatelů nabíjení včetně přístupu do sítě rychlého nabíjení Ionity.

Všechny údaje o nabíjení a platbách budete mít vždy přehledně po ruce v aplikaci MyŠkoda, která vám usnadní jak veřejné, tak i domácí nabíjení. Můžete s ní totiž na dálku ovládat svou domácí nabíječku a mít tak stav svého elektromobilu vždy pod kontrolou.

Celý text

Pro veřejné nabíjení můžete vybírat ze tří nabíjecích tarifů: Charge Free, Simply Charge a Charge Faster.

 Typ nabíjení Charge Free (zdarma) Simply Charge (142 Kč měsíčně) Charge Faster (349 Kč měsíčně)
AC 14,56 Kč/kWh 14,56 Kč/kWh 11,74 Kč/kWh
DC 19,25 Kč/kWh 19,25 Kč/kWh 16,43 Kč/kWh
Ionity 21,00 Kč/kWh 15,90 Kč/kWh 11,74 Kč/kWh

Chargee pro fleetové zákazníky

Karta Chargee nabízí komplexní řešení nabíjení zejména pro fleetové zákazníky s elektrifikovanými vozidly včetně rozúčtování a dalších služeb vhodných pro fungování firemních flotil.

S aplikací Chargee pak máte vždy přehled o tom, které auto kdy a kde nabíjelo či jaké jsou náklady na dobíjení. Díky aplikaci tak můžete pohodlně spravovat svou e-flotilu, ať už jste kdekoliv.

Celý text

Příslušenství pro nabíjení