Akční model Octavia Fresh

Akční nabídka se zvýhodněním až 113 700 Kč

Škoda Octavia Fresh

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh je v doporučených cenách až 113 700 Kč. Za doporučenou cenu základního modelu Fresh 649 900 Kč vč. DPH získáte navíc například parkovací senzory vpředu a vzadu nebo 17“ kola z lehké slitiny.


Celý text

Financování CHYTŘE

Cenové zvýhodnění až 113 700 Kč

Balíček Prodloužené záruky a Předplaceného servisu Standard

na 5 let nebo 100 000 km zdarma

Platba v hotovosti

Cenové zvýhodnění až 103 800 Kč

Balíček Prodloužené záruky a Předplaceného servisu Standard

na 5 let nebo 100 000 km za zvýhodněnou cenu 9 900 Kč

Zvýhodněná výbava Fresh a paket Fresh plus

Zvýhodněná výbava mimo jiné obsahuje: Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17", vyhřívaná přední sedadla, parkovací kameru vzadu, Top LED zadní světla, virtuální pedál, vyhřívání volantu, bezdrátový SmartLink a KESSY.

V příplatkovém paketu Fresh plus v ceně 50 000 Kč navíc získáte: Matrix-LED přední světlomety, asistovanou jízdu, vyhřívané čelní sklo a ambientní osvětlení.
Celý text

Výhody Financování CHYTŘE

  • Nízké měsíční splátky
  • Splátka předem od 0 %
  • Délka úvěru 2-5 let

Platí pro fyzické i právnické osoby

  • Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby. Na základě vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.
  • Financování CHYTŘE vám nabízí libovolné možnosti nastavení splátek a tím flexibilnější přizpůsobení k vašim možnostem. Plaťte minimální splátky a získejte svobodu v rozhodování.


Ceník Škoda Octavia Fresh